  • Mfr # HAR-BOVL-48X96-DOU.BK-W960-NA
  • Zoro # G616178459
/ea
Key Features
Shape
Boval
Width
48 in
Length
96 in
Tabletop Color
White
Top Thickness
1 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
HAR-BOVL-48X96-DOU.BK-W960-NA
Width
48 in
Length
96 in
Top Thickness
1 in