  • Mfr # HAR-HEX.IR-36X60-DOU.BK-H3041-NA
  • Zoro # G716174801
/ea
Key Features
Shape
Hexagon
Width
36 in
Length
60 in
Tabletop Color
Brown
Series
Harmony
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
Specifications
Product Information
MFR #
HAR-HEX.IR-36X60-DOU.BK-H3041-NA
Country of Origin
United States
Dimensions
Width
36 in
Length
60 in
Top Thickness
1 in