  • Mfr # HAR-HEX.IR-36X60-DOU.BK-U779-NA
  • Zoro # G616174727
/ea
See details
Width
36 in
Length
60 in
Tabletop Color
Grey
Material
Engineered Wood
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
HAR-HEX.IR-36X60-DOU.BK-U779-NA
Width
36 in
Length
60 in
Top Thickness
1 in