  • Mfr # HAR-HEX.IR-36X60-DOU.BK-K458-EBLK
  • Zoro # G816174770
/ea
See details
Width
36 in
Length
60 in
Tabletop Color
Ivory
Material
Engineered Wood
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
HAR-HEX.IR-36X60-DOU.BK-K458-EBLK
Width
36 in
Length
60 in
Top Thickness
1 in