  • Mfr # HAR-HEX.IR-36X60-DOU.BK-W960-EBLK
  • Zoro # G816174756
/ea
See details
Key Features
Shape
Hexagon
Width
36 in
Length
60 in
Tabletop Color
White
Top Thickness
1 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
HAR-HEX.IR-36X60-DOU.BK-W960-EBLK
Country of Origin
United States
Dimensions
Width
36 in
Length
60 in
Top Thickness
1 in