  • Mfr # HAR-HEX.IR-36X60-DOU.BK-W960-NA
  • Zoro # G216174561
/ea
See details
Width
36 in
Length
60 in
Tabletop Color
White
Series
Harmony
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
HAR-HEX.IR-36X60-DOU.BK-W960-NA
Width
36 in
Length
60 in
Top Thickness
1 in