  • Mfr # HAR-HEX.IR-48X192-DOU-K458-ESIL
  • Zoro # G016174563
Width
48 in
Length
192 in
Tabletop Color
Ivory
Top Thickness
1 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
HAR-HEX.IR-48X192-DOU-K458-ESIL
Width
48 in
Length
192 in
Top Thickness
1 in