  • Mfr # HAR-HEX.IR-48X72-DOU.BK-H3041-EBLK
  • Zoro # G516178146
Width
48 in
Length
72 in
Top Thickness
1 in
Material
Engineered Wood
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
HAR-HEX.IR-48X72-DOU.BK-H3041-EBLK
Width
48 in
Length
72 in
Top Thickness
1 in