  • Mfr # HAR-HEX.IR-48X72-DOU.BK-K525-EBLK
  • Zoro # G516178511
/ea
See details
Width
48 in
Length
72 in
Material
Engineered Wood
Top Thickness
1 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
HAR-HEX.IR-48X72-DOU.BK-K525-EBLK
Width
48 in
Length
72 in
Top Thickness
1 in