  • Mfr # HAR-HEX.IR-48X84-DOU.BK-H3041-EBLK
  • Zoro # G716174504
/ea
See details
Width
48 in
Length
84 in
Tabletop Color
Brown
Material
Engineered Wood
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
HAR-HEX.IR-48X84-DOU.BK-H3041-EBLK
Width
48 in
Length
84 in
Top Thickness
1 in