  • Mfr # HAR-HEX.IR-48X84-DOU.BK-U779-EBLK
  • Zoro # G916175462
/ea
See details
Key Features
Shape
Hexagon
Width
48 in
Length
84 in
Tabletop Color
Grey
Series
Harmony
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
Specifications
Product Information
MFR #
HAR-HEX.IR-48X84-DOU.BK-U779-EBLK
Country of Origin
United States
Dimensions
Width
48 in
Length
84 in
Top Thickness
1 in