  • Mfr # HAR-HEX.IR-48X96-DOU.BK-W960-NA
  • Zoro # G716176508
Width
48 in
Length
96 in
Tabletop Color
White
Series
Harmony
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
HAR-HEX.IR-48X96-DOU.BK-W960-NA
Width
48 in
Length
96 in
Top Thickness
1 in