  • Mfr # HAR-REC-48X144-DOU.BK-U779-NA
  • Zoro # G816177139
Width
48 in
Length
144 in
Top Thickness
1 in
Material
Engineered Wood
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
HAR-REC-48X144-DOU.BK-U779-NA
Width
48 in
Length
144 in
Top Thickness
1 in