  • Mfr # HAR-REC-48X144-DOU.BK-K458-NA
  • Zoro # G016177281
Width
48 in
Length
144 in
Top Thickness
1 in
Series
Harmony
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
HAR-REC-48X144-DOU.BK-K458-NA
Width
48 in
Length
144 in
Top Thickness
1 in