  • Mfr # HAR-REC-48X168-DOU.BK-K525-EBLK
  • Zoro # G016178264
Width
48 in
Length
168 in
Includes
Power and Data Module
Top Thickness
1 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
HAR-REC-48X168-DOU.BK-K525-EBLK
Width
48 in
Length
168 in
Top Thickness
1 in