  • Mfr # HAR-REC-48X264-DOU.BK-WA7949-EBLK
  • Zoro # G216175360
/ea
See details
Key Features
Shape
Rectangle
Width
48 in
Length
264 in
Material
Engineered Wood
Top Thickness
1 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
Specifications
Product Information
MFR #
HAR-REC-48X264-DOU.BK-WA7949-EBLK
Country of Origin
United States
Dimensions
Width
48 in
Length
264 in
Top Thickness
1 in