  • Mfr # HAR-REC-48X72-DOU-H3041-ESIL
  • Zoro # G016175300
/ea
See details
Width
48 in
Length
72 in
Base Finish
Silver
Top Thickness
1 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
HAR-REC-48X72-DOU-H3041-ESIL
Width
48 in
Length
72 in
Top Thickness
1 in