  • Mfr # HAR-REC-36X60-DOU.BK-U999ST19-EBLK
  • Zoro # G016174839
/ea
Key Features
Shape
Rectangle
Width
36 in
Length
60 in
Tabletop Color
Black
Material
Engineered Wood
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
HAR-REC-36X60-DOU.BK-U999ST19-EBLK
Country of Origin
United States
Dimensions
Width
36 in
Length
60 in
Top Thickness
1 in