  • Mfr # HAR-REC-36X60-DOU-H3041-NA
  • Zoro # G616178527
Width
36 in
Length
60 in
Tabletop Color
Brown
Series
Harmony
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
HAR-REC-36X60-DOU-H3041-NA
Width
36 in
Length
60 in
Top Thickness
1 in