  • Mfr # HAR-REC-36X72-DOU-H3041-ESIL
  • Zoro # G316174645
/ea
See details
Width
36 in
Length
72 in
Tabletop Color
Brown
Series
Harmony
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
HAR-REC-36X72-DOU-H3041-ESIL
Width
36 in
Length
72 in
Top Thickness
1 in