  • Mfr # HAR-REC-48X168-DOU.BK-W960-NA
  • Zoro # G516174391
/ea
See details
Width
48 in
Length
168 in
Tabletop Color
White
Top Thickness
1 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
HAR-REC-48X168-DOU.BK-W960-NA
Width
48 in
Length
168 in
Top Thickness
1 in