  • Mfr # HAR-REC-48X192-DOU-H3041-NA
  • Zoro # G416174798
Width
48 in
Length
192 in
Tabletop Color
Brown
Material
Engineered Wood
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
HAR-REC-48X192-DOU-H3041-NA
Width
48 in
Length
192 in
Top Thickness
1 in