  • Mfr # HAR-REC-48X192-DOU-K525-NA
  • Zoro # G216174707
/ea
See details
Width
48 in
Length
192 in
Tabletop Color
Brown
Series
Harmony
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
HAR-REC-48X192-DOU-K525-NA
Width
48 in
Length
192 in
Top Thickness
1 in