  • Mfr # HAR-REC-48X240-DOU.BK-WA7949-EBLK
  • Zoro # G716178403
/ea
See details
Width
48 in
Length
240 in
Tabletop Color
Grey
Top Thickness
1 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
HAR-REC-48X240-DOU.BK-WA7949-EBLK
Width
48 in
Length
240 in
Top Thickness
1 in