  • Mfr # HAR-REC-48X240-DOU.BK-K458-EBLK
  • Zoro # G116178157
/ea
See details
Width
48 in
Length
240 in
Tabletop Color
Ivory
Material
Engineered Wood
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
HAR-REC-48X240-DOU.BK-K458-EBLK
Width
48 in
Length
240 in
Top Thickness
1 in