  • Mfr # HAR-REC-48X240-DOU.BK-W960-NA
  • Zoro # G516178498
/ea
See details
Width
48 in
Length
240 in
Tabletop Color
White
Material
Engineered Wood
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
HAR-REC-48X240-DOU.BK-W960-NA
Width
48 in
Length
240 in
Top Thickness
1 in