  • Mfr # HAR-REC-48X264-DOU-WA7949-ESIL
  • Zoro # G416174705
/ea
See details
Width
48 in
Length
264 in
Tabletop Color
Grey
Includes
Power and Data Module
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
HAR-REC-48X264-DOU-WA7949-ESIL
Width
48 in
Length
264 in
Top Thickness
1 in