  • Mfr # HAR-REC-48X264-DOU.BK-WA7949-NA
  • Zoro # G716175327
Width
48 in
Length
264 in
Tabletop Color
Grey
Series
Harmony
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
HAR-REC-48X264-DOU.BK-WA7949-NA
Width
48 in
Length
264 in
Top Thickness
1 in