  • Mfr # HAR-REC-48X72-DOU.BK-U999ST19-EBLK
  • Zoro # G516176517
/ea
See details
Width
48 in
Length
72 in
Tabletop Color
Black
Material
Engineered Wood
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
HAR-REC-48X72-DOU.BK-U999ST19-EBLK
Width
48 in
Length
72 in
Top Thickness
1 in