  • Mfr # HAR-REC-48X84-DOU-WA7949-NA
  • Zoro # G316177400
Width
48 in
Length
84 in
Tabletop Color
Grey
Top Thickness
1 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
HAR-REC-48X84-DOU-WA7949-NA
Width
48 in
Length
84 in
Top Thickness
1 in