  • Mfr # HAR-REC-48X96-DOU-K458-NA
  • Zoro # G616178602
/ea
See details
Width
48 in
Length
96 in
Tabletop Color
Ivory
Top Thickness
1 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
HAR-REC-48X96-DOU-K458-NA
Width
48 in
Length
96 in
Top Thickness
1 in