  • Mfr # HAR-SQ-46-POST-XD01
  • Zoro # G403536271
/ea
See details
Key Features
Shape
Square
Width
46"
Length
46"
Height
29"
Tabletop Color
Light Gray
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
HAR-SQ-46-POST-XD01
Width
46"
Length
46"
Height
29"
Size
medium
Details
Item
4 Person Conference Room Table
Shape
Square
Tabletop Color
Light Gray
Frame Material
Metal
Finish
Series
Harmony
Color
Material
Engineered Wood
Seats
4
Configuration
No Data/Electric
Description
The Harmony Conference Table Series offers this small square conference table. It measures 46" wide, 46" long, and the overall height is 29”. It can comfortably seat up to 4 people. This is an excellent choice for a small space.