  • Zoro # G912494475
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Width
11.375 in
Length
12 in
Finish
Polished Chrome
Depth
4.75 in
Power Source
Battery
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
3315351BT
Zoro #
G912494475
UPC #
Country of Origin
China
Dimensions
Width
11.375 in
Length
12 in
Depth
4.75 in