  • Mfr # JAF40-14-150
  • Zoro # G314533970
/ea
Key Features
Includes
Rod End Nut
Fits Bore Diameter
40 mm
Overall Height
49 mm
Overall Width
32 mm
Standards
RoHS Compliant
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
Specifications
Product Information
MFR #
JAF40-14-150
Country of Origin
Japan
Dimensions
Fits Bore Diameter
40 mm
Overall Height
49 mm
Overall Width
32 mm