  • Mfr # WWG0725035008S
  • Zoro # G3332128
Thickness
0.032 in
Overall Height
0.35 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
WWG0725035008S
Thickness
0.032 in
Overall Height
0.35 in
Max. Outside Dia.
7.25 in
Inside Diameter - Minimum
6.44 in
Outside Diameter - Maximum
7.25 in
Material
Stainless Steel
Deflection @ Load
0.156 in