  • Mfr # WWMG06356452
  • Zoro # G3332800
Thickness
0.8 mm
Overall Height
6.4 mm
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
WWMG06356452
Thickness
0.8 mm
Overall Height
6.4 mm
Max. Outside Dia.
235 mm
Inside Diameter - Minimum
214.2 mm
Outside Diameter - Maximum
235 mm
Material
High Carbon Steel
Deflection @ Load
6.35 mm