  • Mfr # WWMG08131205S
  • Zoro # G3333038
Thickness
1.1 mm
Overall Height
8.1 mm
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
WWMG08131205S
Thickness
1.1 mm
Overall Height
8.1 mm
Max. Outside Dia.
440 mm
Outside Diameter - Maximum
440 mm
Inside Diameter - Minimum
412.8 mm
Material
Stainless Steel
Deflection @ Load
8.13 mm