  • Mfr # WWMG08137698S
  • Zoro # G3333327
Thickness
0.8 mm
Overall Height
8.1 mm
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
WWMG08137698S
Thickness
0.8 mm
Overall Height
8.1 mm
Max. Outside Dia.
270 mm
Outside Diameter - Maximum
270 mm
Inside Diameter - Minimum
249.2 mm
Material
Stainless Steel
Deflection @ Load
8.13 mm