  • Mfr # MW1250050020S
  • Zoro # G612748878
Thickness
0.015 in
Overall Height
0.5 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
MW1250050020S
Thickness
0.015 in
Overall Height
0.5 in
Outside Diameter - Maximum
1.25 in