  • Mfr # MW1750087050S
  • Zoro # G312748864
Key Features
System of Measurement
Inch
Material
17-7 PH Stainless Steel
Thickness
0.018 in
Overall Height
0.87 in
Finish
Plain
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
Specifications
Product Information
MFR #
MW1750087050S
Country of Origin
China
Dimensions
Thickness
0.018 in
Overall Height
0.87 in
Outside Diameter - Maximum
1.75 in