  • Mfr # CG-L063SUS
  • Zoro # G1024825
Bore Dia. (In.)
63 mm
Fits
5VGJ9 to 5VGK7, 5VHC9 to 5VHD7
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
CG-L063SUS
Bore Dia. (In.)
63 mm
Dimension C (In.)
4 mm
Dimension A (In.)
33 mm
Dimension B (In.)
40 mm
For Bore Diameter
63 mm
Fits
5VGJ9 to 5VGK7, 5VHC9 to 5VHD7
Description
Foot Bracket, Mount Type Flange, Foot, For Bore Diameter 63 mm, Body Material Stainless Steel, Compatible with Grainger Part Number 5VGJ9, 5VGK0, 5VGK1, 5VGK2, 5VGK3, 5VGK4, 5VGK5, 5VGK6, 5VGK7, 5VHC9, 5VHD0, 5VHD1, 5VHD2, 5VHD3, 5VHD4, 5VHD5, 5VHD6, 5VHD7, Compatible with Brand SMC, Compatible with Series CG5, Includes Brackets, Product Type Mounting Bracket, Series CG5, System of Measurement Metric