  • Mfr # SSWTWC60
  • Zoro # G5438956
/ea
Free Shipping & Returns
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
SSWTWC60
Country of Origin
China
Description
Heavy duty 16 gauge welded steel supports.
4 - 3" locking swivel caster glide easily over tile, concrete, or hardwood.
Adjustable chrome plated shelf for storing appliances and supplies.
Max weight capacity 330 lbs, measures 24" W x 60" L x 35" H.