  • Mfr # HCM91TSD
  • Zoro # G0570626
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Amps
400A–1200A
Standards
cULus || CE
Height
91 in
Mounting Style
surface
Width
32.25 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
Specifications
Product Information
MFR #
HCM91TSD
Country of Origin
United States
Dimensions
Height
91 in
Width
32.25 in
Details
Item
I-Line Panelboard
Amps
400A–1200A
Standards
cULus || CE
Mounting Style
surface
Application
panelboard HCM 32 in 91 in 8.25 in