  • Mfr # HCR86TSD
  • Zoro # G0856460
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Height
86 in
Standards
cULus || CE
Series
HCR
Width
44.25 in
Mounting Style
surface
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
Specifications
Product Information
MFR #
HCR86TSD
Country of Origin
United States
Dimensions
Height
86 in
Width
44.25 in
Details
Item
Panelboard Cover
Standards
cULus || CE
Series
HCR
Mounting Style
surface
Weight
21.77 kg
Product Destination
panelboard HCR-U 44 in 86 in