  • Mfr # 133B6-PRIVACY-SCREEN
  • Zoro # G422605774
/ea
Key Features
Product Type
Privacy Screen Filter
Surface Finish
Matte
Blue Light Reduction
Yes
Compatibility
Laptops with 13.3-inch displays and 16:10 aspect ratio
Height
19.69 mil
See all product information
Get a 10% off coupon
MFR #
133B6-PRIVACY-SCREEN
Country of Origin
Taiwan, Province of China
Dimensions
Height
19.69 mil
Width
11.24 in
Length
7 in
Display Size Supported
13.3 in