  • Mfr # 36-BBS-243/1
  • Zoro # G0871042
/ea
Key Features
Overall Width
36 in
Overall Depth
24"
Overall Height
78 in
Duty Rating
Heavy Duty
Color
Dark Gray
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
Specifications
Product Information
MFR #
36-BBS-243/1
Country of Origin
United States
Dimensions
Overall Width
36 in
Overall Depth
24"
Overall Height
78 in
Height of Cabinet
78 in
Overall Cabinet Height
78"
Width of Cabinet
36 in
Overall Cabinet Depth
24"
Overall Cabinet Width
36"
Leg Height
6 in
Depth of Cabinet
24 in