  • Mfr # A-B1DFS50S072P
  • Zoro # G001709909
/ea
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
A-B1DFS50S072P
Country of Origin
Australia
Description
NON ANSI 3/8" SKIP TOOTH .050, 72DL LOOP, Notes: LOOP, Heading 1: SKIP TOOTH, Dim A (1): 3/8", 9.53mm, Dim B (2): 0.050", 1.3mm, Dim C (3): 72