  • Mfr # GB-C110-0250-02-12
  • Zoro # G714636127
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Material
C110 Copper
Thickness
0.25 in
Width
2 in
Length
12 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
Specifications
Product Information
MFR #
GB-C110-0250-02-12
Country of Origin
United States
Dimensions
Thickness
0.25 in
Width
2 in
Length
12 in