  • Zoro # G300946401
/ea
Key Features
Voltage
300 VAC
Number of Positions
8
Wire Range
30 to 14 AWG
Lever Color
Orange
Side Stackable
Yes
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Zoro #
G300946401
UPC #
Country of Origin
Italy
Details
Voltage
300 VAC
Number of Positions
8
Wire Range
30 to 14 AWG