  • Mfr # NYM508-12HH-UF01
  • Zoro # G209579397
Thread Size
M5
Fastener Length
12 mm
Head Width
8.80 mm
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
NYM508-12HH-UF01
Thread Size
M5
Fastener Length
12 mm
Head Width
8.80 mm
Drive Size
8 mm
Head Height
3.5 mm
Description
Hex Head Cap Screw, System of Measurement Metric, Fastener Length 12 mm, Head Height 3.5 mm, Head Width 8.8 mm, Package Quantity 25